Ludzie

Piotr Filas

wydawca

Piotr Filas

informacje@radioexpress.pl

2003-11-01

do usłyszenia od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00

prowadzi Felieton Piotra Filasa

Mirosław Mrzygłód

DJ

Mirosław Mrzygłód

m.mrzyglod@radioexpress.pl

2009-01-01

do usłyszenia w programie Express Przebojów

prowadzi Express Przebojów, Jarmark Radia Express FM

Łukasz Luszczak

DJ

Łukasz Luszczak

l.luszczak@radioexpress.pl

2008-09-01

do usłyszenia w programie Express Przebojów

Ewelina Kroczek

DJ

Ewelina Kroczek

e.kroczek@radioexpress.pl

2007-12-01

do usłyszenia w soboty

Wojtek Żegolewski

reporter

Wojtek Żegolewski

w.zegolewski@radioexpress.pl

2005

Damian Majer

DJ

Damian Majer

d.majer@radioexpress.pl

2013-10-01

do usłyszenia w programie Express Przebojów

prowadzi Wiadomości Kulturalne

Sławek Rybka  Rybczyński

DJ

Sławek Rybka Rybczyński

rybka@radioexpress.pl

2012-09-17

prowadzi IMPREZOWNIA w ETERZE!, Mega Biba, Disco Lista

Anna Bajor

DJ

Anna Bajor

a.bajor@radioexpress.pl

2012-09-17

do usłyszenia od poniedziałku do piątku od 6.00 do 10.00

prowadzi Bajor Full

Natalia Siuta

reporter

Natalia Siuta

n.siuta@radioexpress.pl

2016

do usłyszenia w programie Gość Express FM

prowadzi Gość Radia Express FM

Nocny Marek

DJ

Nocny Marek

muzyka@radioexpress.pl

do usłyszenia wtedy, kiedy nikt inny nie może. Raczej się nie odzywa, ale za to jak gra!

Pogoda Tychy z serwisu

Sonda

Czy chodzicie do lasu na grzyby?

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług oraz lepszego dostosowania strony do preferencji użytkowników.

Nie zbieramy i nie przechowujemy w plikach cookies żadnych danych osobowych. Jeżeli nie wyrażasz zgody na korzystanie z plików cookies - proszę określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij