To nie pomyłka: tylko 2 auta, ale aż 4 pijanych kierowców!
Dwie interwencje policjantów w powiecie mikołowski i aż cztery osoby, które będą odpowiadać za kierowanie pojazdami po pijanemu. Do obu zdarzeń doszło w niedzielę, 8 czerwca. Wszyscy czterej mężczyźni byli kompletnie pijani - mieli więcej niż 3 promile!