86-latek jechał autostradą pod prąd [FILM]
Policjanci mówią że to był wielkanocny cud. W niedzielę, 20 kwietnia, 86-letni kierowca z Sosnowca wjechał pod prąd na autostradę A4 w Katowicach i jechał lewym pasem aż do kolejnego węzła. Funkcjonariusze dziś poinformowali o szczegółach tego groźnego zdarzenia i opublikowali nagranie.