120 km/h w terenie zabudowanym? Kierowca BMW straci prawko
Wiele się mówi i pisze o "stygmatyzowaniu" kierowców BMW. Że za szybko jeżdżą, że zamiast kierunkowskazów używają środkowego palca, a z dodawania i odejmowania mieli w szkole dwóje, co udowadniają co rusz na drogach. My się pod tym nie podpisujemy - ale kolejny rażący przypadek łamania przepisów na drogach regionu i znowu... kierowca BMW. Tym razem ponad 2-krotnie przekroczył dozwoloną prędkość.