Ćwierćfinałowe starcie z wojskowymi atrakcjami
Na tafli Stadionu Zimowego w Tychach rusza najważniejsza część sezonu. W ćwierćfinale fazy play-off hokeiści GKS-u Tychy zagrają z Marmą Ciarko STS Sanok. Co ciekawe, Trójkolorowi mogą liczyć nie tylko na wsparcie kibiców z trybun, ale i to z... polskiej armii. Wszystko w ramach umowy o współpracy, jaką klub podpisał z wojskiem.