3000 zł za śnieg na aucie – kara dla kierowcy ciężarówki
Z naczepy ciężarówki jadącej autostradą A4 oderwała się zbita warstwa śniegu i lodu, która spadła tuż przed radiowóz. Za stworzenie zagrożenia funkcjonariusze wypisali mandat. Kara dla kierowcy - 3000 zł za śnieg na aucie.