Radiowa Kasa

Radiowa Kasa "Expressowa Kasa", codziennie od poniedziałku do piątku słuchaj uważnie Radia EXPRESS FM w swoim samochodzie, być może to Ciebie namierzy nasz radiowy Patrol i wręczy nagrody! Mamy dla Was radiowe gadżety, a w finale tygodnia 500 złotych w gotówce! Aby wziąć udział w zabawie należy mieć naklejkę zamieszczoną na tylnej widocznej części samochodu. 

 

LISTA SKLEPÓW W KTÓRYCH MOŻNA ODEBRAĆ RADIOWE NAKLEJKI:

 

Sieć sklepów NETTO:

Netto Tychy 
ul.Borowa 150

ul.Burschego 13

 

Netto Katowice 
ul. Armii Krajowej 208

ul.Piotrowicka 98

ul.Żelazna 23

 

Netto Ruda Śląska
ul Pokoju 1a

ul.Oświęcimska 106 

ul.Wojciecha Korfantego 51

 

Netto Bytom 
ul.Łużycka 82a

ul.Wrocławska 134 

ul.Strzelców Bytomskich 228

 

Netto Żory 
ul. Dworcowa 12A

 

Netto Chorzów 
ul.Racławicka 20

ul.Hajducka 57

 

Kino HELIOS, Żory ul. Katowicka 10

Kino HELIOS, Katowice ul. Kościuszki 229

Restauracja "Maryna", Rybnik ul. Gliwicka 30

Restauracja "Kassandra", Rybnik ul. Por. Kazimierza Ogrodowskiego 23

Księgarnia Neumann:

Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a

Czerwionka ul. 3 Maja 24

Leszczyny ul. Morcinka 4

Automechanika Kobiór, ul. Rodzinna 13

POK-POL Żory ul. Dworcowa 33a

"OD NOVA" - Katowice, ul.Grzyśki 15 

EL KRiS SERWIS Tychy, ul. Gajowa

Restauracja CARMEN, Chorzów, ul. Gałeczki 12

Restauracja KOLOROWY TALERZ, Tychy ul. Grota-Roweckiego 68

Restauracja Victoria, Tychy ul. Szojdy 10

Queen Isabell - upominek, Mikołów Rynek 18

Sklep Wielobranżowy, Łaziska Górne, ul. Jana Pawła II (za MDK Łaziska Górne)

KEMPKA Lider Park, Łaziska Górne ul. Łazy 20

PROFILEXPRERT, Kobiór ul. Rodzinna 37

ADWIOL, Łaziska Górne ul. Cieszyńska 16

 

Regulamin:

1. Organizatorem Konkursu RADIOWA KASA zwanego dalej Konkursem, jest RADIO EXPRESS 92,3 FM Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ulicy Olszówka 62. Konkurs trwa w terminie od 28 czerwca 2021 r. do odwołania. 

2. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Radia EXPRESS FM. W Konkursie nie mogą również brać udziału członkowie najbliższych rodzin osób, o których mowa powyżej (tj. ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo).

3. Aby wziąć udział w Konkursie, uczestnik powinien odebrać naklejkę konkursową w jednym z punktów wymienionych w załączniku do Regulaminu, nakleić w widocznym miejscu (tylna szyba lub klapa samochodu) na swój samochód osobowy.

4. W konkursie mogą brać udział również osoby posiadające na samochodzie naklejki z poprzednich akcji Radia EXPRESS FM (np. serduszko Radia EXPRESS FM)

5. Konkurs przeprowadzany jest w terenie, w wybranych miejscowościach regionu. Codziennie od poniedziałku do piątku wóz patrolowy Radia EXPRESS FM szuka samochodów z naklejkami I LOVE RADIO EXPRESS. W przypadku zauważenia pojazdu z naklejką, dziennikarz obecny w radiowym pojeździe łączy się na żywo ze studiem wskazując konkretny samochód i wywołując jego kierowcę. Kierowca pojazdu (słuchacz) powinien potwierdzić, że w tym momencie słucha Radia EXPRESS FM używając krótkiego cyklu świateł awaryjnych. Jeżeli kierujący pojazdem potwierdzi słuchanie Radia EXPRESS FM, oba pojazdy (samochód słuchacz i radiowy) zjeżdżają z głównej drogi na najbliższy parking lub do miejsca, które nie stwarza zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego. W przypadku kiedy kierujący nie odpowie na komunikat radiowy, akcja jest kontynuowana w innym miejscu.

6. Kierowcy biorący udział w akcji RADIOWA KASA zobowiązują się do przestrzegania przepisów wynikających z kodeksu ruchu drogowego.

7. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do wyboru miejsca przeprowadzenia akcji, jej odwołania w danym dniu, odmowy wręczenia nagrody z przyczyn wynikających z regulaminu, a także wyboru konkretnego samochodu i jego kierowcy jako potencjalnego laureata. 

8. Deklarując wzięcie udziału w Konkursie, w sposób przewidziany w niniejszym Regulaminie, uczestnik wyraża zgodę na postanowienia niniejszego Regulaminu. Uczestnik wyraża także zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia niniejszego Konkursu oraz w związku z wydaniem nagród. 

9. Niniejszy Regulamin jest dostępny na stronie internetowej www.radioexpress.pl oraz w siedzibie Organizatora. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do dokonania modyfikacji postanowień Regulaminu. W takim przypadku zmieniony Regulamin zostanie zamieszczony na stronie internetowej Organizatora i będzie dostępny w siedzibie Organizatora.

10. Wszelkie wątpliwości dotyczące konkursu, jego przebiegu oraz niniejszego Regulaminu rozstrzyga Organizator.