Twórcy finansowej piramidy staną przed sądem
Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KWP w Katowicach zakończyli śledztwo przeciwko założycielom piramidy finansowej. Sprawcy oferowali rzekomo bardzo korzystne inwestycje w branży deweloperskiej. Efekt? Prawie 180 osób oszukanych na 12 milionów złotych. Akt oskarżenia w tej sprawie właśnie trafił do sądu.