Chce wejść na Kilimandżaro… żonglując!
Na razie trenuje na hałdach - ale już wkrótce zamieni je na zbocza Kilimandżaro. Znany bytomski barman i showman - Krzysztof Drabik, który swoją żonglerską pasją i talentem zdobył nagrodę publiczności siódmej edycji programu Mam Talent - teraz chce zrobić coś innego. Zbierając pieniądze na pomoc dzieciom z autyzmem, porażeniem mózgowym i zespołem Downa - które w Afryce nie mają praktycznie żadnego wsparcia - chce wspiąć się na Kilimandżaro... żonglując.