Na wolnym? Na jakim wolnym ;) Policjant po służbie złapał złodzieja
Nie ma znaczenia czy na wolnym, czy w służbie – policjantem jest się przez cały czas. Udowodnił to wczoraj dzielnicowy z Tarnowskich Gór – aspirant Robert Cieślik, który zauważył podejrzane zachowanie jednego z mężczyzn, który okazał się złodziejem. Do zdarzenia doszło na ulicy Opolskiej w Tarnowskich Górach. To właśnie tam aspirant Cieślik, będąc na przejażdżce z rodziną, zauważył na jednej z posesji mężczyznę, który demontował elementy ogrodzenia. To zachowanie zwróciło jego uwagę, dlatego o wszystkim powiadomił dyżurnego, który […]