Umowa podpisana. Rusza budowa połączenia pieszo-rowerowego za ponad 27 mln zł
Podpisano umowę na realizację inwestycji, jaką jest połączenie pieszo-rowerowe Tychów i Bierunia. Projekt obejmuje budowę ponad 3-kilometrowej trasy oraz rozbudowę ul. Oświęcimskiej wraz z infrastrukturą techniczną, a także przebudową kluczowych skrzyżowań. Inwestycja otrzymała dofinansowanie z Funduszy Europejskich.