Brutalny bandyta okradł dwie seniorki w Katowicach
Policjanci zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który w krótkim czasie dopuścił się dwóch brutalnych przestępstw. Bandyta okradł dwie seniorki. W pierwszym przypadku był to rozbój. Drugie zdarzenia zakwalifikowano jako kradzież zuchwałą. Policjanci z Komisariatu Policji IV w Katowicach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Katowice-Południe prowadzili postępowanie w sprawie rozboju, do którego doszło przy ul. Radockiego w Katowicach. Kilka dni później - po podobnym zdarzeniu na ul. Kadłubka, do śledztwa włączyli się funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. Dzięki intensywnej pracy […]