Expressowe Tankowanie

Codziennie od poniedziałku do piątku słuchaj uważnie Radia EXPRESS FM w swoim samochodzie, być może to właśnie Ty spotkasz nasz radiowy Patrol i zgarniesz tankowanie samochodu! Aby wziąć udział w zabawie należy mieć naklejkę zamieszczoną na tylnej widocznej części samochodu i słuchać uważnie Express FM!

 

LISTA PUNKTÓW W KTÓRYCH MOŻNA ODEBRAĆ RADIOWE NAKLEJKI:

 

Kino HELIOS, Żory ul. Katowicka 10

Kino HELIOS, Katowice ul. Kościuszki 229

Restauracja "Maryna", Rybnik ul. Gliwicka 30

Restauracja "Kassandra", Rybnik ul. Por. Kazimierza Ogrodowskiego 23

Księgarnia Neumann:

Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a

Czerwionka ul. 3 Maja 24

Leszczyny ul. Morcinka 4

Automechanika Kobiór, ul. Rodzinna 13

POK-POL Żory ul. Dworcowa 33a

"OD NOVA" - Katowice, ul.Grzyśki 15 

EL KRiS SERWIS Tychy, ul. Gajowa

Restauracja CARMEN, Chorzów, ul. Gałeczki 12

Restauracja KOLOROWY TALERZ, Tychy ul. Grota-Roweckiego 68

Restauracja Victoria, Tychy ul. Szojdy 10

Queen Isabell - upominek, Mikołów Rynek 18

Sklep Wielobranżowy, Łaziska Górne, ul. Jana Pawła II (za MDK Łaziska Górne)

KEMPKA Lider Park, Łaziska Górne ul. Łazy 20

PROFILEXPRERT, Kobiór ul. Rodzinna 37

ADWIOL, Łaziska Górne ul. Cieszyńska 16

MOK Orzesze ul. Rynek 1

 

Regulamin:

1. Organizatorem Konkursu Expressowe Tankowanie zwanego dalej Konkursem, jest RADIO EXPRESS 92,3 FM Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ulicy Olszówka 62. Konkurs trwa w terminie od 21 listopada 2022 r. do odwołania. 

2. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Radia EXPRESS FM. W Konkursie nie mogą również brać udziału członkowie najbliższych rodzin osób, o których mowa powyżej (tj. ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo).

3. Aby wziąć udział w Konkursie, uczestnik powinien odebrać naklejkę konkursową w jednym z punktów wymienionych w załączniku do Regulaminu, nakleić w widocznym miejscu (tylna szyba lub klapa samochodu) na swój samochód osobowy.

4. W konkursie mogą brać udział również osoby posiadające na samochodzie naklejki z poprzednich akcji Radia EXPRESS FM (np. serduszko Radia EXPRESS FM)

5. Konkurs przeprowadzany jest w terenie, w wybranych miejscowościach regionu.  Wóz patrolowy Express FM parkuje w wybranym punkcie. Informacja o miejscu pojawia się na antenie Express FM. Pierwsza osoba, która dojedzie na miejsce samochodem z umieszczoną radiową naklejką i wykrzyczy hasło „Kocham Express FM!” udaje się wraz z prezenterem na stację paliw. Nagrodą jest napełnienie baku paliwem podstawowym (95, ON) do maksymalnej pojemności, ale nie więcej niż 30 litrów.

5a. Laureatem konkursu można zostać tylko raz w danej edycji. Dotyczy to zarówno kierowcy jak i pojazdu. 

6. Kierowcy biorący udział w akcji Expressowe Tankowanie zobowiązują się do przestrzegania przepisów wynikających z kodeksu ruchu drogowego.

7. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do wyboru miejsca przeprowadzenia akcji, jej odwołania w danym dniu, odmowy wręczenia nagrody z przyczyn wynikających z regulaminu, a także wyboru konkretnego samochodu i jego kierowcy jako potencjalnego laureata. 

8. Deklarując wzięcie udziału w Konkursie, w sposób przewidziany w niniejszym Regulaminie, uczestnik wyraża zgodę na postanowienia niniejszego Regulaminu. Uczestnik wyraża także zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia niniejszego Konkursu oraz w związku z wydaniem nagród. 

9. Niniejszy Regulamin jest dostępny na stronie internetowej www.radioexpress.pl oraz w siedzibie Organizatora. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do dokonania modyfikacji postanowień Regulaminu. W takim przypadku zmieniony Regulamin zostanie zamieszczony na stronie internetowej Organizatora i będzie dostępny w siedzibie Organizatora.

10. Wszelkie wątpliwości dotyczące konkursu, jego przebiegu oraz niniejszego Regulaminu rozstrzyga Organizator.