Muzyka

Radio EXPRESS FM - słuchaj online!

Posłuchaj w internecie:

Możesz użyć odwarzacza, który otworzy się w nowym, małym oknie przeglądarki. Możesz dalej przeglądać nasza stronę, a radio bedzie grało dopóki nie zamkniesz okna z odtwarzaczem.

Otwórz Player Radia EXPRESS FM

Jeśli wolisz korzystać z alternatywnych odtwarzaczy, skorzystaj z linków bezposrednich do strumieni:

Strumień mp3 128 kbps
Strumień aac+ 64 kbps

 

Do słuchania możesz także użyć naszego firmowego odtwarzacza: pobierz. Jest to aplikacja którą należy zainstalować w systemie Windows.

 

Nasz program kierujemy do mieszkańców Śląska - głównie w wieku 20 - 45 lat.

Najwięcej wiadomości ze Śląska!

Na 92,3 FM usłyszysz serwisy informacyjne z wiadomościami dotyczącymi Śląska i jego mieszkańców. Relacje reporterów z najciekawszych wydarzeń. Wiadomości dla kierowców. Rozmowy z ważnymi osobami. To nasza oferta dla słuchaczy zainteresowanych tym co dzieje się w naszym regionie.

Przebój za przebojem!

W Radiu Express FM prezentujemy tylko największe przeboje muzyki popularnej. Dominują u nas muzyczne perełki ostatniej dekady, sięgamy po przeboje lat 80, 90 a także największe dyskotekowe hity lat 90 i przełomu millenium, nie zapominając o aktualnych hitach. Na 92 i 3 FM nadajemy muzykę idealną do słuchania w domu, w pracy czy w trakcie jazdy samochodem jak i gwarantującą doskonałą zabawę z Radiem Express przez całą dobę!

Przebój za przebojem możesz sprawdzić osobiście. Informacje o zagranych utworach znajdziesz w naszym WebPlayerze: WebPlayer Radia EXPRESS FM

 

Radio Express 92,3FM, budzimy wspomnienia i nadajemy najwięcej wiadomości ze Śląska! Posłuchaj jak to robimy!

 

Aplikacja na telefony z systemem Android - do pobrania za darmo ze sklepu Google Play: Radio BIELSKO Android